imaj
imaj imaj
kulübü gez

imaj

Hillside City Club - Etiler

Dünyadaki spor akımlarının ve trendlerin Türkiye’deki öncüsü, bilinçli sporun adresi Hillside City Club Etiler, Türkiye’de fitness kavramının bir sektör haline gelmesine öncülük etmiştir. 20 yılı aşan “know-how”ı ve “spordan fazlası” mottosu ile kulüp ruhunun hissedildiği cardio, gym, pilates, functional training alanları, basketbol sahası, tenis ve squash kortları, cafe alanları ile gerçek bir yaşam merkezidir.

40’ın üzerinde farklı ders çeşidi ve haftada yaklaşık 140 saatlik ders programı ile Türkiye’nin en geniş grup egzersiz yelpazesine ve aktivitelerine sahip Hillside City Club - Etiler, aynı zamanda dersleri eğlence ile birleştirerek bir kulüp ruhu yaratmaktadır.

Hillside Beach Club spor haricinde üyelerinin sosyal hayatlarını zenginleştirmek için düzenlenen turlar, kültürel geziler, turnuvalar ve partiler sunmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu Deniz Private Cinecity ve Deniz Cinecity Sinemaları, Daily News Restaurant, Starbucks Coffee, Palms Cafe, D&R, SANDA SPA, Vassago Kuaför, Vasfi Yalçın Berber gibi işletmelerle de kendinize ayırdığınız zamanı bir çatı altında en keyifli ve verimli şekilde geçirmenizi sağlıyor. Ağırlıklı olarak profesyonel iş dünyası tarafından tercih edilen tesis, beklentileri aşan hizmet anlayışı ile sizi her zaman daha da iyi hissettirmeye çalışıyor.


Tesis detayları:

 • Gym-Cardio
 • 3 Adet Grup egzersiz Stüdyosu
 • 1 adet cycle studyo
 • 2 adet Pilates stüdyo
 • 1 Squash & 1 Racquetball kortu
 • 5 Tenis kortu
 • 1 Açık Basketbol Sahası
 • Soyunma Odalarında Sauna, Buhar Odası

  Aktiviteler & Dersler:

  Raketli Sporlar:
  Tenis, squash ve racquetball dersleri

  Stüdyo Dersleri:
  Spor katında bulunan stüdyolarımızda şu an için 30 farklı ders verilmektedir bunlardan bazıları, Yoga Fit, Bosu Fit, Cardio Kickbox, Latino Winds, H.A.T, Off road Running, Show Time, Power Challenge, Rep Reebok, Core Pilates, H.A.T. Stretching, Kids Aikido, Kick Box, Cardio Step, Tae-Bo, Aero-Latino, zumba, Beat-it, Hip Hop, Boot Camp, Good Morning dersleridir.  Özel Hizmetler:

  Üyelerimize spor aktiviteleri öncesi doğru bir program hazırlanabilmesi için önceden çeşitli ölçümler yapılmaktadır. Vücuttaki Yağ – Kas- Kemik oranlarının ölçülmesi bunlardan en önemli bilgiyi sağlayanıdır. Spor Beslenme ve Diyet Uzmanımız Ulaş ÖZDEMİR üyelerimize uygun olan diyet programları yazmakta ve çeşitli beslenme önerilerinde bulunmaktadır.

  Alkent Sitesi Tepecik Yolu
  No: 22 / 14
  Etiler / İstanbul

  t: (212) 352 23 33
  f: (212) 352 78 11
 • imaj

  Hillside City Club - Trio

  Hillside City Club Trio sadece bir spor merkezi değil, bir yaşam alanı olarak tasarlanmıştır. Her türlü ayrıntının düşünüldüğü modern bir mimari içinde, 7 salonlu Deniz Private Cinecity ve Deniz Cinecity sinemalarımız, restoran, café ve barlarımızla hem spor hem de eğlence arayanların adresi olan Hillside City Club Trio’da. Avrupa’da ilk kez kullanılan son teknoloji Life Fitness cihazları ile donatılmış cardio salonu, squash ve racquetball kortları, açık ve kapalı basketbol sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzları ile sadece spor değil yeni bir yaşam tarzı da sunulmaktadır.

  23.500 m2’ lik geniş ve ferah alanında şehir stresinden kaçıp rahat nefes almak isteyenlerin uğrak yeri olan ve Kozyatağı Spor Salonları arasında en çok tercih edilen Hillside Cİty Club Trio, üyelerine Gym-Cardio alanları, Low Volume Area, Butts&Gutts, Grup Egzersiz stüdyoları, kapalı basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, tenis kortları ve squash kortları gibi birçok olanak sunmaktadır. Aynı zamanda yaz aylarında keyifli bir kaçamak yapmak isteyenler açık yüzme havuzundan faydalanmaktadır.

  Hillside City Club Trio, sporu eğlence ile birleştiren ve tam bir kulüp ruhunun yaratılmasına yardımcı olan birbirinden renkli aktiviteler sunuyor, uluslararası sertifikalı uzman eğitmenleri, son teknoloji ekipmanıyla ve yaşam alanı ile üyelerine spordan daha fazlasını vaad ediyor!


  Tesis detayları:
  4.500 m2’si kapalı toplam 12.000 m2’den oluşan kompleks İstanbul’un en büyük spor komplekslerindendir. Tesisin içinde aşağıdakiler yer almaktadır:

 • 2 Aerobik Stüdyosu, 1 Schin Cycle Stüdyosu, 1 Pilates Stüdyosu
 • GYM ve Cardio Salonu (1000 m2)
 • 3 Squash Kortu
 • Kapalı Basketbol Sahaları
 • Açık (25 m ) ve Kapalı (17 m/ ısıtmalı ) Yüzme Havuzları ( derinlik 155 cm )
 • Açık Tenis Kortları
 • Açık Çok Amaçlı Saha (basketbol, tenis, voleybol)
 • Soyunma Odalarında Sauna, Buhar Odaları, Şok Duşlar,
 • Jakuzi
 • GD Tennis Academy
 • Anadolu Sağlık Merkezi Sağlık Odası
 • Aktiviteler & Dersler:

  Raketli Sporlar:
  Tenis, squash ve racquetball dersleri
  Stüdyo Dersleri:
  Spor katında bulunan stüdyolarımızda şu an için 30 farklı ders verilmektedir bunlardan bazıları, Yoga Fit, Bosu Fit, Cardio Kickbox, Latino Winds, H.A.T, Off road Running, Show Time, Power Challenge, Rep Reebok, Core Pilates, H.A.T. Stretching, Kids Aikido, Kick Box, Cardio Step, Tae-Bo, Aero-Latino, zumba, Beat-it, Hip Hop, Boot Camp, Good Morning dersleridir.

  Trio Konutları
  No 85/1
  Kozyatağı / İstanbul

  t: (216) 324 11 11
  f: (216) 472 00 32

  imaj

  Hillside City Club - İstinye

  Hillside City Club-İstinye, İstinye Park AVM’nde “yepyeni bir leisure konsepti” ile 2007 yılında faaliyetine başlamış ve, şehir insanının ihtiyaçlarını kaliteli ve eğlenceli bir şekilde karşılayabilecek bir keyif merkezi olmuştur. 87 bin m2 mağaza alanına sahip İstinye Park AVM’nin 6000 m2’lik alanında hizmet veren Hillside City Club-İstinye’de açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terası, Low-volume, Functional Training, Abs&Stretching bölümü ve business corner bulunuyor.

  Uluslararası sertifikaya sahip uzman eğitmenleri ve üyeliği bulunmayan misafirlerin de faydalanabileceği Hillside Pilates Club son teknoloji ekipmanlarıyla tesiste hizmet vermektedir. Tesiste spor alanlarının tamamının gün ışığı alması ve özel tasarlanmış havalandırma sisteminin bulunması sayesinde temiz havada spor yapma keyfi sunulmaktadır.

  Hillside City Club İstinye, sporu eğlence ile birleştiren ve tam bir kulüp ruhunun yaratılmasına yardımcı olan birbirinden renkli aktiviteler sunuyor, uluslararası sertifikalı uzman eğitmenleri, son teknoloji ekipmanıyla ve yaşam alanı ile üyelerine spordan daha fazlasını vaad ediyor!

  New York teraslarının havuz konsepti örnek alınarak hazırlanan açık ve kapalı havuzlar ile yazları havuz başında film gösterimleri ve partiler eşliğinde keyifli vakit geçirme fırsatı yaratılmıştır. Spor aktivitelerinin dışında zamanı iyi değerlendirmek adına açılan Sanda Spa, Big Plate, Sunny Lounge Solaryum,bayan kuaför Trio Maya Estetik, erkek kuaförü Şükrü Dudu, Sun Vital Solaryum, Before`n After Cafe`nin yer almasıyla komple bir yaşam merkezi halini alıyor.


  Tesis detayları:

 • Gym salonu / cardio
 • Low volume cardio / gym
 • Functional Training alanı
 • 3 adet grup egersiz stüdyosu
 • Pilates stüdyosu
 • Açık/Kapalı Yüzme Havuzları ve güneşlenme terasları
 • Açık hava basketbol sahası

  Aktiviteler & Dersler:

  Raketli Sporlar:
  Tenis, squash ve racquetball dersleri
  Stüdyo Dersleri:
  Spor katında bulunan stüdyolarımızda şu an için 30 farklı ders verilmektedir. Bunlardan bazıları Functional Training, Zumba, Pilates Based Mat, Yoga, Power Challenge, Stretching, Kick Box, Jump Now, Trambolin ve cycle dersleridir.

  Özel Hizmeler:
  Üyelerimize spor aktiviteleri öncesi doğru bir program hazırlanabilmesi için Hillside Sports Team’in hazırladığı özel BAR ölçümleri yapılmaktadır.
  Beslenme Uzmanımız spor programına uygun diyet programları yazmakta ve çeşitli beslenme önerilerinde bulunmaktadır.

  İstinye Park Alışveriş Merkezi
  İstinye Bayırı Caddesi
  İstinye / İstanbul

  t: (212) 367 20 00
  f: (212) 367 20 01
 • logo
  Palms Terrace Etiler

  Palms Terrace

  Tepecik Yolu Alkent Sitesi Hillside City CLub Etiler

  Hillsider Card indirimleri için tıklayınız
  Beymen Brasserie Harbiye

  Beymen Brasserie

  Harbiye Mh., Abdi İpekçi St No:23/1, 34367 Istanbul

  (0212) 343 0443

  Hillsider Card indirimleri için tıklayınız
  La Boom Emirgan

  La Boom

  Sakıp Sabancı Cad. No:14a. Emirgan/Istanbul

  0 212 277 88 07

  Hillsider Card indirimleri için tıklayınız
  Lucca Bebek

  Lucca

  Cevdet Paşa Cad. No: 51/B  Bebek İstanbul

  0212 257 1255

  Hillsider Card indirimleri için tıklayınız
  Le Pain Quotidien İstinye

  Le Pain Quotidien

  Pınar Mah., İstinye Bayırı Cd İstinyepark Alışveriş Merkezi No:11 D:319, İstinye/Istanbul - Europe

  (0212) 345 5366

  Hillsider Card indirimleri için tıklayınız