imaj
imaj imaj
Hillside Spor Sistemi’nde amacımız; sporu yaşam tarzınız haline getirmektir. Hedeflerinize en iyi ve hızlı şekilde ulaşmanız için fitness, beslenme ve dinlenme üzerine kurulu yenilikçi Hillside Tri-Action sistemini geliştirdik.

Hillside Spor Sistemi ile her zaman daha iyisini elde etmek için motive olacak, sizler için düzenli olarak yenilediğimiz sistemle çalışacak ve sporu hayatınızın vazgeçilmez bir parçası haline getireceksiniz.
imaj

Besin her şeyden önce bir enerji kaynağıdır ve verimli bir spor için enerjinizin yeterli olması gerekir. Egzersiz programınıza en uygun şekilde hazırlanan beslenme programı ile beslenme alışkanlıklarınızı kontrol altında tutabilecek, uzmanımız Cenk Özyılmaz'dan spor beslenmesi ve diyet konusunda yardım alabileceksiniz.

Yaza formda bir başlangıç için tüm diyet paketlerimizde Mart ve Nisan ayına özel %30 indirimimiz mevcuttur.

Hillside Trio'da Mutlu Diyet Kliniği ile yaza formda bir başlangıç için tüm diyet paketlerimizde Mart ve Nisan ayına zöel %30 indirimimiz mevcuttur.

imaj

Kalıcı değişim için Hillside B.A.R(Body Assesment Report) ölçümleri sonuçlarına göre kişiye özel program uygulanacaktır.

imaj

Vücudun antrenmana hazırlık için ihtiyacı olan dönemdir. İyi uyumak, masaj ile bedensel rahatlamayı sağlamak antrenmandan en iyi sonucu elde etmek için önemlidir.

imaj

Hillside fitness profesyonellerinin hazırladığı B.A.R (Body Assesment Report) ise sizleri hedeflerinize daha sağlıklı ve hızlı ulaştırmamızı sağlayan tüm ölçümleri kapsıyor. Kandaki oksijen oranından denge kapasitesine kadar, 13 farklı ölçümden oluşan bu sistem Türkiye'de bir fitness kulubünde yapılan en kapsamlı ölçüm birimidir. Antrenman programının en etkili şekilde düzenlenmesi için geliştirilen B.A.R (Body Assesment Report), sporu yaşam tarzınız haline getirirken istediğiniz vücuda kısa zamanda ulaşmanızı yardımcı olacaktır.

logo
Daily News Etiler

Daily News

Tepecik Yolu Alkent Sitesi Hillside Etiler

(0212) 352 55 00

Hillsider Card indirimleri için tıklayınız
Beymen Brasserie Harbiye

Beymen Brasserie

Harbiye Mh., Abdi İpekçi St No:23/1, 34367 Istanbul

(0212) 343 0443

Hillsider Card indirimleri için tıklayınız
Lucca Bebek

Lucca

Cevdet Paşa Cad. No: 51/B  Bebek İstanbul

0212 257 1255

Hillsider Card indirimleri için tıklayınız
Venge Beşiktaş

Venge

Konaklar Mh. Akasyalı Sk No:4, Beşiktaş

(0212) 281 9383

Hillsider Card indirimleri için tıklayınız
Harvard Cafê Etiler

Harvard Cafê

Etiler Mh., 34337 Beşiktaş/İstanbul

(0212) 287 1051

Hillsider Card indirimleri için tıklayınız